Sähköpostiosoitteet: etunimi.sukunimi@kannus.fi

 

Kahvion numero 044 4745 450

Aukiolo:

ma- to klo 14.00- 21.00

pe 6.30- 9.30 & 14.00- 21.00

la 13.00-18.00

su 12.00- 16.00

 

Koulujen uintivaraukset, vauva- ja perheuinti ja KitinVaparin vastaava

Koulujen uintivaraukset sähköpostiin

Marianne Mottinen+358 44 4745 453
marianne.mottinen@kannus.fi
liikunnanohjaaja/PT

Tilavaraukset (uimahalli, liikuntasalit, tapahtumat) ja laskutus

Susanna Lehtonen-Sarlin+358 44 4745 239
susanna.lehtonen-sarlin@kannus.fi
vapaa-aikasihteeri

Kiinteistönhoitaja KitinVapari

Tuomas Pajukoski+358 44 4745 265
tuomas.pajukoski@kannus.fi
kiinteistönhoitaja

Kahvio

Mirka Ranta-Ylitalo+358 44 4745 233
mirka.ranta-ylitalo@kannus.fi
uinninvalvoja-asiakaspalvelija

Kabinetin varaus

Suoraan kahviosta 044 4745 450
tai susanna.lehtonen-sarlin@kannus.fi

 

 

Kannuksen kaupungin tilavaraukset näet TÄÄLTÄ

 

  

 

Yhteystiedot

Susanna Lehtonen-Sarlin
+358 44 4745 239
susanna.lehtonen-sarlin@kannus.fi
vapaa-aikasihteeri
Vapaa-ajanpalvelut
Marianne Mottinen
+358 44 4745 453
marianne.mottinen@kannus.fi
liikunnanohjaaja/PT
Vapaa-ajanpalvelut
Janne Nivala
+358 44 4745 460
janne.nivala@kannus.fi
liikunnanohjaaja
Vapaa-ajanpalvelut
Petri Mäki-Korvela
+358 40 6892 857
petri.maki-korvela@kannus.fi
vapaa-ajanohjaaja
Vapaa-ajanpalvelut
Mirka Ranta-Ylitalo
+358 44 4745 233
mirka.ranta-ylitalo@kannus.fi
uinninvalvoja-asiakaspalvelija
Vapaa-ajanpalvelut
Tuomas Pajukoski
+358 44 4745 265
tuomas.pajukoski@kannus.fi
kiinteistönhoitaja
Kiinteistöpalvelut
Anna Ylikarjula
+358 40 6375 503
anna.ylikarjula@kannus.fi
vapaa-ajan ohjaaja
Vapaa-ajanpalvelut
Ada Helen
+358 44 4745 456
ada.helen@kannus.fi
vapaa-ajanohjaaja
Vapaa-ajanpalvelut

Vapaa-aika